Aktuality

V pondělí 11. července startuje šetření o vzdělávání dospělých. Bude se týkat 7 800 domácností. Proškolení tazatelé ČSÚ je budou s žádostí o vyplnění dotazníku oslovovat až do 16. ledna 2017.

Jedním z cílů Fondu dalšího vzdělávání a platformy Koopolis je podporovat spolupráci expertů z různých oblastí dalšího vzdělávání (DV) a iniciovat odbornou diskusi na aktuální klíčová témata.V tomto snažení nezůstáváme pouze online, ale vytváříme také příležitosti k osobnímu setkávání, navazování partnerství a sdílení zkušeností. Jednou z těchto příležitostí bylo první diskusní setkání KOOPOLIS ŽIVĚ, které se konalo ve středu 8. června 2016 u příležitosti mezinárodního Dne rozvoje a vzdělávání dospělých.

Brněnská konference pořádaná Centrem Euroguidance a Ústavem pedagogických věd Filozofické fakulty Masarykovy univerzity hledala odpovědi na otázku, jak zprofesionalizovat kariérové poradenství u nás.

Ve středu 8. června 2016 se ve Fondu dalšího vzdělávání konalo diskusní setkání KOOPOLIS ŽIVĚ u příležitosti mezinárodního Dne rozvoje a vzdělávání dospělých. Článek shrnuje diskuzi, která se v průběhu u této akce konala.

Platforma EDUin nabízí zápis a video záznam z kulatého stolu SKAV a EDUin na téma Diplom nestačí – co dnes potřebují mladí lidé kromě dobrého vysvědčení. Debata se konala 19. května 2016.

Rozcestník