Aktuality

School of data je mezinárodní online komunita zaměřená na podporu občanské veřejnosti, laiků i odborníků, jimž chce pomáhat v získávání dovedností potřebných k efektivní práci s daty.

Vliv současných technologií se v učitelské komunitě projevuje především vzájemným předáváním materiálů, podkladů a příprav. Od pionýrských začátků, kdy si učitelé vytvářeli vlastní výukové weby, nyní pedagogové sdílejí vlastní materiály sdílejí vlastní materiály prostřednictvím specializovaných portálů či profesních sociálních sítí. Tyto přístupy mohou být zajímavé i pro vzdělavatele dospělých.

Analytická zpráva je jedním z výstupů projektu Kooperace (Koordinace profesního vzdělávání jako nástroje služeb zaměstnanosti, CZ.1.04/2.2.00/11.00017). Věnuje se postavení, jednání a postojům zaměstnanců z hlediska dalšího profesního vzdělávání.

Analytická zpráva je jedním z výstupů projektu Kooperace (Koordinace profesního vzdělávání jako nástroje služeb zaměstnanosti, CZ.1.04/2.2.00/11.00017). Věnuje se postavení, jednání a postojům osob ve věku do 25 let z hlediska hlediska dalšího profesního vzdělávání.

Rozcestník